KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13453017
nr 1345 3017
James Henry Sampson, Marin. Signerad, daterad 1878. Olja på duk, 64x105 cm
Kondition: slitage
måndag 31 augusti 2020
kl 20:40:29
- Klassiska
31 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska